Dostawca w największej wspólnocie kupieckiej handlu hurtowego online w Europie

Handel hurtowy online rozwija się w tempie błyskawicznym. Zentrada.network łączy olbrzymią liczbę niezależnych odbiorców towaru z wydajnymi dostawcami z całej Europy.     Platformy handlowe w 8 obszarach językowych, centralna realizacja zamówień i płatności oraz serwis klienta w 7 krajach europejskich rezultuje stałym wzrostem obrotów handlowych w całej Europie.

Formularz kontaktowy dla dostawców

Wspólnota kupiecka zentrada łączy popyt na wielu rynkach europejskich z możliwością realizacji zamówień także z mniejszymi i niezależnymi odbiorcami hurtowymi przy osiągnięciu produktywnych obrotów handlowych.

Automatyczne powiązanie z katalogiem ofertowym/systemem dostawcy. Automatyczna aktualizacja cen hurtowych i dostępności.   Maszynowe tłumaczenie oferty i prezentacji firmy na 8 języków.

Centralne realizowanie zamówień & płatności poprzez TradeSafe dla zabezpieczenia dostaw & płatności. Objęcie transakcji zasadami FairTrade-Policy.
Wspomaganie dostawcy i serwis klienta dla członków zentrada z całej Europy świadczony przez Zentrada & TradeSafe ServiceTeams z biurami w 7 krajach europejskich.

Promowanie asortymentu dostawcy wśród wyselekcjonowanej grupy docelowej (targetu) za pomocą automatycznych NewsAlertów, SALESTOOLS, FreeD oraz poprzez systemy rabatowe.

Realizacja zamówień, zarządzanie zapytaniami oraz prowadzenie procesów negocjacyjnych z odbiorcami z całej Europy przy pomocy Sales-Managementstools. Wszystko w języku ojczystym dostawcy.

Wspomaganie dostawcy w śledzeniu i poprawianiu wyników sprzedażowych poprzez system wskaźników sprzedażowych i reporting.

Możliwość wspierania sprzedaży poprzez reklamę online lub Newsletter-Promotions w zentrada.network

Cotygodniowe rozliczenia zrealizowanych dostaw w zentrada.network wraz z wypłatą należności.

Podjęcie współpracy z dostawcą realizującym transakcje w zentrada.network poprzedzone jest procesem weryfikacyjnym. Oprócz atrakcyjnego asortymentu (od około 1.000 pozycji), konkurencyjnych cen i kosztów dostawy od dostawcy wymagane jest spełnienie szeregu wymogów dotyczących dostępności towaru (magazyn w UE) oraz dotyczących elektronicznej wymiany danych.

Jako alternatywę polecamy skorzystanie z dostępnych opcji reklamowych w zentrada.network z bezpośrednim przelinkowaniem na zewnętrzną stronę lub do zewnętrznego shop-systemu dostawcy.

Więcej info i formularz kontaktowy dla ubiegających się o włączenie jako dostawca w zentrada.network
Reklamuj się w „Point of Sale“ – wydajnie, unikatowo i z olbrzymim zasięgiem

Reklama o zasięgu europejskim z przelinkowaniem na Twoją ofertę online

W szczególności przy mniejszych asortymentach towarowych, produktach ze średniego i wyższego przedziału cenowego oraz nowościach zwykłe udostępnienie oferty na naszych platformach handlowych nie osiąga wymaganego poziomu oglądalności. To z kolei nie pozwala na osiągnięcie znaczących obrotów handlowych. Dla uzupełnienia prezentacji oferty lub jako alternatywa dla samego wdrożenia oferty na zentrada zalecamy skorzystanie z opcji reklamowych z przelinkowaniem na ofertę online dostawcy.

Dalej do więcej info o pakietach medialnych w zentrada.network

Przygotuj i zarządzaj swoim katalogiem produktów wraz z cennikami w swoim Shopie/Salesroomie na zentrada.

Dzięki funkcji EuroSync przetłumaczysz i zaktualizujesz ofertę w całej Europie.

Twoja oferta jest promowana przez zentradę automatycznie u klientów o pasującym profilu handlowym.

Otrzymujesz zapytania na zdefiniowane przez klienta koszyki z towarem, następnie sporządzasz oferty z krótkim terminem na złożenie zamówienia.

Po terminowym złożeniu zamówienia i wpłynięciu płatności otrzymasz zlecenie realizacji i wysyłki towaru wraz z gwarancją otrzymania płatnościTradeSafe.

Po potwierdzeniu przez Ciebie wysyłki, klient otrzymuje termin 10 dni na potwierdzenie otrzymania towaru.

Cotygodniowo otrzymujesz płatności z rozliczonych transakcji.

Przy problemach z dostawą nasze Service.Teams troszczą się szybkie rozwiązanie zaistniałej sytuacji zgodnie z zasadami zawartymi w OWUs TradeSafe i naszymi FairTrade-Policy.